Nátěry

Natěračské práce                                                   » Podívejte se na naše fotky nátěrů

Natíráme zejména na těžko přístupných místech ve výškách bez nutnosti stavby lešení. Máme zkušenosti s nátěry stožárů vysokého napětí, železných kostrukcí, rovných i šikmých střech, mostů, střech kostelních věží, hal, jeřábů, sil, výtahových šachet a dalších objektů. Dbáme na pečlivé mechanické a chemické očištění povrchů a dodržení správných aplikačních postupů, což prodlužuje životnost nátěrů. Poskytujeme záruku nad rámec zákona. Doporučíme vhodnou kvalitní barvu, kterou obstaráme za nízkou cenu. Pro cenovou konkrétní nabídku náterů nás kontaktujte.

Používáme nástřik kvalitní technologií airless (bezvzduché vysokotlaké stříkání). Umíme provádět nástřik z pracovních plošin i z lana.

Na odstranění nečistot a nesoudržných starých nátěrů používáme velmi výkonný vysokotlaký čistič.

Nabízíme také technologii klasického ručního nátěru (štetec + váleček).

Nátěr fasády

Provádíme nátěry minerálních zateplených fasád na výškových objektech, jako jsou např. panelové domy. Používáme nátěry odolnější proti vzniku organických nečistot.

 Nátěr střechy

Natíráme střechy s různými povrchy - pálené tašky, betonové tašky, plechové střechy, asfaltové střechy a další. 

 

Proč pravidelně natírat střechu?

Protože je to nejen hezčí, ale z dlouhodobého hlediska i mnohem levnější. Pravidelné nátěry střech vyjdou levněji, než výměna prorezlé plechové střechy.

 

 Protipožární nátěry

Aplikujeme certifikované protipožární nátěry na dřevěné i ocelové konstrukce.